SIK SORULANLAR

                      SIKÇA SORULANLAR

Nasıl Güvenebilirim?

    Öncelikle bizim için her bir mevlüt şekeri siparişi sanki kendi rahmetli babamız hayrı için mevlüt yaptıracağız da ona şeker hazırlıyoruz düşüncesi ve titizliğindedir. Öncelikli hedef ölçümüz ve gayretimiz budur.

Şekerlerinizi beğendim ama internetten olduğu için güvenemiyorum. Neticede görmeden , tatmadan alacağım.

Endişenizde tamamen haklısınız. Biz hiç para almadan önce şekerimizi gönderiyoruz. Şekerler geldikten, gördükten ve tattıktan sonra ücreti hesabımıza yatırabiliyorsunuz. 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Her ürünün altında bulunan talep formunu doldurmanız yeterlidir. Açıklama kısmına miktar, ürün kodunu ve öğrenmek istediklerinizi yazabilirsiniz. İletişim için talep formuna Tel. ve mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Veya telefonla da sipariş verebilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl ve Nereye Yapabilirim?     

Ödemeyi iletişim ve ödeme sayfamızda bulunan hesap numaralarımıza yapabilirsiniz.

Siparişlerim Kaç Günde Gelir? Kaç gün önceden sipariş vermeliyim?

 600 km mesafeye kadar 1 günde, daha uzun mesafelerde 2 günde gelecektir.Şekerleri dükkanımızdan almak istediğinizde en az 1-2 gün önceden, kargoyla gitmesini istediğinizde en az 3-4 gün önceden sipariş vermeniz gerekiyor. Ama son ana bırakmamakta yarar vardır. 1 hafta hatta 1 ay önceden de sipariş verebilirsiniz.

Gün içinde sipariş vermeden gelip dükkanınızdan mevlüt şekeri alabilir miyim?

Mevlüt şekerinin günlük taze olarak doldurulması gerektiğinden bizde önceden doldurulmuş şeker bulunmamaktadır. Bu nedenle en erken siparişle bir gün sonra sabah hazırlanmaktadır.

Kargo Ücreti Ne Kadar?

200 adet ve üzeri siparişlerinizde kargo masrafı tarafımızdan ödenmektedir. 200 adet ve altı siparişlerinizde ise anlaşmalı kargomuz ile standart 5 - 8 tl civarı  tutmaktadır.   

 Yakınımın Vefatı Nedeniyle Mevlüt Şekeri yaptırıyorum.Yakınlarıma mahçup olmayayım.Şekerleriniz kaliteli ve taze midir?

Firmamız 1999 yılında kurulmuştur.Her geçen yılda müşterilerimiz artarak büyümektedir.Bu da müşterimize verdiğimiz güvenle mümkün olmaktadır.Bizim en iyi reklam kaynağımız memnun olmuş müşterilerimizdir. Şekerimiz kaliteli, günlük ve tazedir.Bizim ilk hedefimiz para kazanmak değil sizi kazanmaktır. Zaten sizi kazanmak demek daha çok reklam, daha çok müşteri, daha çok kazanmak demektir...

Beğenmediğim Ürünün İadesi Mümkün müdür?

Evet istediğiniz ürünü beğenmediğinizde veya yanlış geldiğinde her zaman geri iade edebilir, ücretinizi geri alabilirsiniz.

Bazı yerlerde Mevlüt Şekeri 1,5 - 2 tl civarı iken sizde neden daha ucuz?

Amacımız sürüm yaparak kazanmaktır.Yıllık enflasyonun %10 ların altına düştüğü ülkemizde eski ticari anlayışlar yıkılmış yerine canlı, dinamik piyasa anlayışı gelmiştir.Bazı sektörlerde olduğu gibi mevlüt şekerinde de bu işin kalbi ve  merkezi İstanbul Eminönü'dür. Geçmişi Osmanlı'ya kadar dayanmaktadır.Biz belediyelere,emniyet müdürlüklerine,camilere,dernek ve kurumlara 3-5 bin adetlerde şeker vermekteyiz.günde 3 siparişten 5 krş. kazanmak yerine  30 siparişten 10 krş kazanmayı tercih ediyoruz. 

Benim için şeker kalitesi ve tazeliği hiç önemli değil, önemli olan görüntüsü ve ucuzluğu. Bu şekilde 5000 adet alırsak fiyatınız ne olur?

Uzun yıllar boyunca sabır, emek ve gayret neticesinde oluşan marka kalite değerimizi günlük geçici kazançlar için bozamayız. Kaliteyi düşürecek şekilde bir çalışma sistemimiz bulunmamaktadır.

Başka bir yerde şubeniz varmı?

Hayır. Başka hiçbir yerde şubemiz yoktur. Ama modellerimiz ve ambalajlarımızın benzer muadillerini başka yerlerde de görebilirsiniz. Taklit edilmek ve sektörün lokomotifliğini yapmak çalışma şevkimizi artırmaktadır.

 

Online Sipariş